Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2019-10-16
Megtekintve: 28
Érdeklődések: 0 db
Udvaros-takarító
betanított munka
Szakképzettség nélkül
Hirdetés szövege

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres
UDVAROS-TAKARÍTÓ
munkatársat.

Feladatok:

• Külső körlet tisztántartása (parkoló seprése, gyomirtás, fűnyírás, növényi hulladék eltávolítása)
• Raktár területének gépi takarítása
• Szelektív hulladék eltávolítása, hulladékzúzó üzemeltetése
• Hűtött terek takarítása
• Raklapok javítása
• Ládamosó tisztántartása

Elvárások:

• Ilyen irányú szakmai tapasztalat
• Rendszeretet
• Munkára való igényesség, precízség

Amit kínálunk:

• Teljes, bejelentett bér
• Bér: bruttó 280.000 Ft
• Cafeteria
• Dolgozói vásárlás
• Megbecsülés
• Változatos feladatok
• Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát az allashirdetes@bekaskft.hu címre!
Visszajelzést azoknak a pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!
Hirdetés képei
A hirdető még nem töltött fel képet!
Feltöltő
Békás Álláshirdetés
allashirdetes@bekaskft.hu

Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat