Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2018-10-11
Megtekintve: 57
Érdeklődések: 0 db
IT user supportos munkatárs (III. ker.)
alkalmazott
Egyéb
Hirdetés szövege
Budapest III. kerületi irodánkba irodai User supportos IT kollegát keresünk.

A leendő munkatárs feladatai például:
• Kliens oldali operációs rendszerek üzemeltetése
• Kliens oldali üzleti alkalmazások támogatása
• Microsoft Office 2010 üzemeltetése
• Munkatársak munkájának segítése

A munkakör betöltésének feltételei:
• Minimum középfokú végzettség
• Hálózati ismeretek (Hálózati eszközök passzív/aktív ismerete)
• Hardveres ismeretek
• Irodai perifériák üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• Rugalmasság
• Angol nyelv kommunikációképes ismerete
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Precizitás
• Proaktivitás
• Csapatmunka

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség
• versenyképes havi fix jövedelem
• barátságos munkakörnyezet
• tanulási, előrelépési, fejlődési lehetőség
• béren kívüli juttatásokkal (cafeteria)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével – IT USE SUPPORT tárgy megnevezéssel várjuk az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címre.
Hirdetés képei
  • Feltöltő
    Újbuda Prizma
    7817063
    ujbudaiallasok@gmail.com

    Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
    Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat