Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2018-10-11
Megtekintve: 35
Érdeklődések: 0 db
TARGONCAVEZETŐT
szakmunka
Egyéb
Hirdetés szövege
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres

tapasztalattal rendelkező

Éjszakai műszakba

Feladatok:

Targonca kezelése
Anyagmozgatás
A termékek körültekintő kezelése
Áru felpakolása, leszedése
Tárhelyek megfelelő kialakításában való részvétel
Raktári rend és tisztaság fenntartása
Leltárban való részvétel.
Szükség esetén a megrendelt áruk összekészítése
A tárolásra átvett áruk elhelyezése az erre kijelölt, megfelelő tárhelyen.
Elvárások:

Pontos munkavégzés
Raktári tapasztalat

Amit kínálunk:

Korrekt bérezés
Fiatalos csapat
Kiváló munkakörülmények

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes önéletrajzát a pozícó megjelölésével az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre.
Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.

Hirdetés képei
  • Feltöltő
    Békás Álláshirdetés
    allashirdetes@bekaskft.hu

    Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
    Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat