Apróhirdetés > Állás

Feltöltés dátuma:
2018-10-11
Megtekintve: 31
Érdeklődések: 0 db
ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ – RAKTÁROST
betanított munka
Szakképzettség nélkül
Hirdetés szövege
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti munkavégzéssel keres:

NAPPALI ÉS ÉJSZAKAI MŰSZAKBA

Feladatok:

Vevői rendelések összekészítése
Göngyöleg kezelése
Raktározási, árumozgatási feladatok
Raktár tisztántartása
Szavatossági idő figyelése
Árumozgató, árutároló eszközök állapotának figyelése
Napi tevékenység dokumentálása
Elvárások:

Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség
Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat
Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
Előny: targoncavezetői gyakorlat/targoncavezetői érvényes jogosítvány
Munkavégzés helye:

Budapest
Amit kínálunk:

Megbecsülés
Versenyképes jövedelem
Cafeteria
Stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes önéletrajzát a pozícó megjelölésével az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre.

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.
Hirdetés képei
  • Feltöltő
    Békás Álláshirdetés
    allashirdetes@bekaskft.hu

    Pécsihirdető.hu | Pestihirdető.hu | Debrecenihirdető.hu | Szekszárdihirdető.hu | Kaposvárihirdető.hu | Győrihirdető.hu | Balatonihirdető.hu | Szegedihirdető.hu |
    Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | linkek | SMS fizetés/hirdetés kiemelése | Kapcsolat